Kibar Holding, dünya motosiklet markası Royal Enfield’i Türkiye’ye getiriyor

Kibar Holding’in yeni kurduğu K-RIDES şirketi, Royal Enfield ile işbirliği yaptı.

Şirketten yapılan açıklamaya göre, Kibar Holding’in K-RIDES şirketi, dünyanın seri üretimde kesintisiz en uzun geçmişe sahip motosiklet üreticisi Royal Enfield ile işbirliğine gitti.

Açıklamada görüşlerine yer verilen Kibar Holding Kurumsal Gelişim ve Strateji Başkan Yardımcısı Gökhan Lokmanoğlu, “30 yılı aşan otomotiv sektörü deneyimimizi, mobilite altında genişletip çeşitlendiriyor, motosiklet sektörüne de K-RIDES şirketimiz ile giriş yapıyoruz. Bu alanda dünyanın en köklü şirketlerinden, 125 yıldır üretim yapan Royal Enfield markasını Türkiye pazarıyla buluşturmaktan mutluluk duyuyoruz” dedi.

PURE MOTORCYLING…

Royal Enfield Ticaret Direktörü Yadvinder Sing Guleria, “Büyüyen Royal Enfield ailesine katılan K-RIDES ve Kibar Holding ile ortaklık yapmaktan mutluluk duyuyoruz. Kibar Holding’n Türkiye pazarındaki derin bilgi ve tecrübesine güveniyoruz. Güçlü bir bayi ağı geliştirmeyi, ürün ve hizmetlerimiz aracılığıyla ‘Pure Motorcycling’i Türkiye’deki sürücü topluluğuna daha da yakınlaştırmayı hedefliyoruz” açıklamasında bulundu.

Bullet, Classic, HNTR, Meteor, Super Meteor, Interceptor ve Continental GT gibi 350cc ve 650cc motor hacmine sahip modellerin yanı sıra Himalayan, Shotgun ve yeni platformlar piyasaya sürülecek.

patronlardunyasi.com

patronlardunyasi.com

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x