Türkiye’de 15 Yılda 100 Şube Açan Pizza Şirketinden Dev Ciro Açıklaması! 50 Milyonluk Fabrika Açılıyor

Pizzabulls, bu yıl Ankara’da 50 milyon liralık yatırımla pizza fabrikası açacak. Şirket, 1000 kişiye iş fırsatı sunacak ve 100 olan şube sayısını 2024 sonunda 150’ye çıkaracak. Cirosunu 3’e katlamayı hedefleyen şirket, İzmir ve Manisa’da ilk şubelerini açtı ve Ege Bölgesi’ndeki şube sayısını yıl sonunda 10’a ulaştıracak. Bursa’da 7’nci şubesinin açılışı için çalışmaları sürdüren şirket, Eskişehir, Konya ve Kayseri gibi Anadolu illerinde de işletme sayısını artırmayı ve yılı 150 şubeyle kapatmayı hedefliyor.

Pizzabulls’un Türkiye’nin ilk yerli pizza markası olduğunu vurgulayan Kırbeyi, 50 milyon liralık yatırımla Ankara’nın ilk yerli pizza fabrikasını açacaklarını, 1000 kişiyi istihdam edeceklerini ve Ankara’da 8 olan şube sayısını 20’ye çıkaracaklarını belirtti. Ayrıca buradaki üretimleriyle Kayseri, Eskişehir ve Konya gibi illerde de şube açmayı planladıklarını dile getirdi.

PİZZABULLS’UN BÜYÜME HEDEFLERİ VE SPORA DESTEĞİ

Pizzabulls CEO’su Kırbeyi, şube açılışlarının devam ettiğini ve 5 yeni şubenin hizmete açılacağını söyledi. Yıl sonunda 150 şubeye ulaşmayı planladıklarını dile getiren Kırbeyi, Türk sporuna verdikleri desteği de vurgulayarak, Pizzabulls Cedi Osman Basketbol A Takımı ile gençleri spora yönlendirmeyi hedeflediklerini ve bu yıl yeni bir basketbol okulu açacaklarını belirtti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x