Deniz Baysal: Kendi çocuğum olsun istemiyorum

“Kaçak Gelinler”, “Fazilet Hanım ve Kızları”, “Teşkilat” gibi yapımlarla tanınan Deniz Baysal, uzun yıllardır aşk yaşadığı Barış Yurtcu ile 2019 yılında nikah masasına oturmuştu.

Mutlu birliktelikleri süren ünlü çiftten Deniz Baysal, gazeteci Senem Aydın’ın sorularını yanıtladı.

“Ben o kıvamda değilim”

Daha önce de çocuk istemediğini ifade eden ünlü oyuncu, konuyla ilgili “Kendi çocuğum olsun istemiyorum. Bence çok kıymetli ve çok zor bir şey çocuk büyütmek. Her kafadan da bir ses çıkıyor açıkçası. Ama ben şu an o kıvamda değilim.” dedi.

“İlerde yalnız kalmamak için çocuk yapıyorsak sıkıntı”

Aydın’ın “Bir gün belki pişman olursun.” sözü üzerine Deniz Baysal, “Onu annem de söyledi ‘ilerde yalnız kalırsın’ falan diye ama ileride yalnız kalmamak için çocuk yapıyorsak o sıkıntı bence. İleride bana baksın diye çocuk yapmak… Olmaz ya!” ifadelerini kullandı.

“Barış sayesinde kendimi buldum”

Öte yandan geçtiğimiz aylarda NTV’de Ceyda Düvenci’nin sunumuyla ekranlara gelen Bambaşka Sohbetler programına konuk olan Deniz Baysal, Barış Yurtcu ile birlikteliği hakkında konuşmuştu.

Deniz Baysal, şu ifadeleri kullanmıştı:

7 sene oldu sanırım. Kahraman menajerim, menajer değiştirmeye karar vermiştim, Kahraman’la toplantıya çıktık, yemek yedik. Doğru düzgün işten bahsetmedik dedi ki ‘Benim bir arkadaşım var Kolpa grubunu biliyor musun onun solisti.’ Kolpa grubunu biliyorum, grubu bilirsin şarkıları ezbere bilirsin ama özünde bilmiyorum yani tanımıyorum. ‘Siz ne tatlı olursunuz, ben tanıştırayım sizi’ dedi, enerjimiz çok benziyormuş bizi tanıştırdı ama olmadı aynı kafada değildik.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x