Döner Kraliçesi Korkunç Bir Cinayete Kurban Gitti

Almanya’nın Wesel kentine bağlı Hünxe-Dverenack beldesinde ‘Döner Kraliçesi’ olarak bilinen Yüksel Yağan’ın vahşice öldürülmesinin ardından kocasının gözaltına alındığı iddia ediliyor.

Hünxe-Dverenack beldesinde döner büfesi işleten Türk asıllı iş kadını Yüksel Yağan, Cumartesi günü bıçaklanarak hayatını kaybetti.

Polis raporlarına göre cinayet, saat 10.30 sularında gerçekleşti. İki çocuk annesi 50 yaşındaki kadın, döner büfesinde saldırıya uğrayarak yaşamını yitirdi ve saldırganın kimliği hala belirlenemedi.

GÜVENLİK KAMERALARI DEVRE DIŞI

Otopsi raporuna göre, kadının ölüm sebebi bıçak yaralarıydı. Duisburg Polisi, özel bir cinayet birimi oluşturarak olayı soruşturmaya başladı.

Ancak güvenlik kameralarının devre dışı bırakılması süreci zorlaştırdı. Polis, güvenlik kameralarının kablolarının kesildiğini belirtti ve zanlıların yakalanabilmesi için halktan yardım istedi.

KOCASI ŞÜPHELİ

Duisburg Savcılığı da cinayetle ilgili soruşturma başlattı ve Alman basınında, Yüksel Yağan’ın kocasının cinayet şüphesiyle gözaltına alındığı haberleri yer aldı.

Zeit Online’a göre, Yağan’ın kocası polis merkezine giderek kendini teslim etti. NRZ gazetesi ise polisin, katilin Yağan’ın kocası olduğundan emin olduğunu bildirdi.

Polis konu hakkında daha fazla bilgi vermedi.

‘DÖNER KRALİÇESİ’

3 bin nüfuslu kasabadaki bu cinayet, yerel halkı da tedirgin etti. ‘Döner Kraliçesi’ olarak bilinen Yüksel Yağan’ın işlettiği ve bıçaklanarak öldürüldüğü döner büfesinin önüne güller bırakıldı ve mumlar yakıldı.

Döner büfesinin kapısına da “Ailevi nedenlerden dolayı işyerimiz kapalıdır. Anlayışınız için teşekkür ederiz” notu asıldı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x